Ambiente biznesi per qera, prane Spitalit Amerikan 2, Tirane.

 • 7€/m2
Rruga e Dibrës, Tirana 1000, Albania.
Per Qera
Ambiente biznesi per qera, prane Spitalit Amerikan 2, Tirane.
Rruga e Dibrës, Tirana 1000, Albania.
 • 7€/m2

Description

Jepen me qera 4 ambiente biznesi me siperfaqe totale 331 m2.
Ambienti 1 me siperfaqe 107.8 m2.
Ambienti 2 me siperfaqe 97 m2.
Ambienti 3 me siperfaqe 70.5 m2.
Ambienti 4 me siperfaqe 55,5 m2.
Pjese e nje kompleksi te ri. Ndodhen ne katin e pare. Ambientet mund te ndahen ose te jepen sebashku ne total. Ne cmim perfshihen dhe 4 poste parkimi. Te pershtatshme per zyra, klinika, laboratore, kopsht etj.

 • Address Rruga e Dibrës, Tirana 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45664
 • Price: 7€/m2
 • Garages: 4
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ45664
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 4
 • Garages
 • 331
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova