Ambient tregtar per shitje ose qera, prane Drejtorise se Policise, Tirane.

 • 850,000€
 • 3,500€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 147
 • m2
Qera Shitet

Ambient tregtar per shitje ose qera, prane Drejtorise se Policise, Tirane.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 850,000€
 • 3,500€/muaj

Description

Jepet per shitje ose qera ambient me siperfaqe bruto 147 m2 dhe siperfaqe neto 96 m2. Ambienti ndodhet ne nje zone shume qendrore te Tiranes. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

 • Address Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51906
 • Price: 850,000€
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova