Ambient per zyre ne Bllok, Tirane.

 • 800€/muaj
Okazion Qera
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 125
 • m2
Okazion Qera

Ambient per zyre ne Bllok, Tirane.

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 125 m². E organizuar si 2+1 me dy tualete dhe dy ballkone me pamje te lire dhe orientim nga jugu.

 • Address Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47935
 • Price: 800€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla