Ambient per qera, te TVSH, Tirane.

 • 1,000€/muaj
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient per qera, te TVSH, Tirane.
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet per qera ambient me siperfaqe 107 m2. I organizuar ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 1 depo, 2 tualete the 1 ballkon. Ambient i sapo rinovuar. I pershtatshem per zyra ose banim. Cmimi perfshine dhe taksatimin ne burim.

 • Address Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43792
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ43792
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 107
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla