Ambient per biznes me qera, Square 21, Tirane.

 • 450€/muaj
Okazion Per Qera
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
Okazion Per Qera
Ambient per biznes me qera, Square 21, Tirane.
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
 • 450€/muaj

Description

Jepet me qera ambient per biznes me siperfaqe totale 98.7 m2. E sapo investuar, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Ka 2 tualete. Kati 4 me 2 ashensor. Ne cmim perfshihen dhe 1 garazhd.

 • Address Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40669
 • Price: 450€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ40669
 • Zyre
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 98.7
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova