Ambient me qera per zyra, te Kullat Binjake, Tirane.

 • 2,200€/muaj
Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient me qera per zyra, te Kullat Binjake, Tirane.
Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania.
 • 2,200€/muaj

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 106 m2. I organizuar ne recepsion, 2 ambiente te ndara dhe 2 tualete. I mobiluar. I pershtatshem per zyra. Me pamje nga Bulevardi. Nje post parkimi i perfshire ne cmim.

 • Address Kullat Binjake Tiranë, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48886
 • Price: 2,200€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ48886
 • Zyre
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 106
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova