Ambient biznesi per shitje, te Rruga Myslym Shyri, Tirane.

 • 3,500€/m2
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania.
 • 1
 • Bathroom
 • 47
 • m2
Shitet

Ambient biznesi per shitje, te Rruga Myslym Shyri, Tirane.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania.
 • 3,500€/m2

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 47 m2. Ka 1 tualet. Kati perdhe. I investuar dhe i pajisur me kamera sigurie. I pershtatshem per biznese te ndryshme si: klinik dentare, farmaci, butik, zyre noterie etj.

 • Address Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49511
 • Price: 3,500€/m2
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova