Ambient biznesi per qera, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga Sokrat Miho, Kashar, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi per qera, Tirane.
Rruga Sokrat Miho, Kashar, Albania.
 • 450€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 45 m2 dhe lartesi 4.7 m. Kati perdhe. Me fasad xhami. Pjese e nje objekti te sapo perfunduar.

 • Address Rruga Sokrat Miho, Kashar, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44555
 • Price: 450€/muaj
 • Property Type: Dyqan
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ44555
 • Dyqan
 • Property Type
 • 45
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova