Ambient biznesi per qera, te Sheshi Willson, Tirane.

 • 700€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi per qera, te Sheshi Willson, Tirane.
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 700€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 150 m2. I organizuar ne: sallon, 2 dhoma, dhome e vogel teknike, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati 8. Me pamje nga rruga kryesore.

 • Address Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45517
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ45517
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla