Ambient biznesi per qera, te Selvia, Tirane.

 • 1,780€/muaj
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania.
 • Apartment, Zyre
 • Property Type
 • 3
 • Bathrooms
 • 4
 • Garages
 • 252
 • m2
Qera

Ambient biznesi per qera, te Selvia, Tirane.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania.
 • 1,780€/muaj

Description

Siperfaqe 252 m² komplet kati. Ambjenti ka 4 ndarje dhe 3 tualete. Eshte i gjithi me fasade xhami me pamje panoramike te malit te Dajtit. Me tre ashensore dedikuar biznesit. Hyrje e paraqitshme per te gjitha llojet e aktiviteteve!
Bashke me ambjentit mund te jepen deri ne 4 poste parkimi me cmim ekstra (7000 lek ne muaj/post).

 • Address Rruga e Dibrës, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49609
 • Price: 1,780€/muaj
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 4
 • Property Type: Apartment, Zyre
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla