Ambient biznesi per qera, te Petro Nini, Tirane.

 • 12€/m2
Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 173.8
 • m2
Qera

Ambient biznesi per qera, te Petro Nini, Tirane.

Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 12€/m2

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 173.8 m2. Është një open space 120 m2 dhe dy ambiente 54 m2. Ka sistem qendror ngrohje/ftohje lateral periferik e central në tavan. Hyrje nga rruga kryesore me ashensor e hyrje me shkallë, korridor. Ambienti është njësi komerciale me çertifikatë pronësie. Ka dy fasada xhama për reklamë që duket nga rruga.

 • Address Petro Nini Luarasi, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49471
 • Price: 12€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla