Ambient biznesi per qera, rruga Sami Frasheri, Tirane.

 • 5,600€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 510
 • m2
Qera

Ambient biznesi per qera, rruga Sami Frasheri, Tirane.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • 5,600€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 510 m2 dhe siperfaqe verande 200 m2. Hyrje e dedikuar. Vendndodhje ideale. I pershtatshem per palester, zyra, klinika etj.

 • Address Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44189
 • Price: 5,600€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla