Ambient biznesi per qera, perballe QTU, Tirane.

 • 350€/muaj
Autostrada Tiranë - Durrës, km 6, Tiranë 1000, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi per qera, perballe QTU, Tirane.
Autostrada Tiranë - Durrës, km 6, Tiranë 1000, Albania.
 • 350€/muaj

Description

Jepet me qera magazin me siperfaqe 130 m2 dhe lartesi 3.8 m. I pershtatshem per market, magazin, palester etj. Ndodhet buze rruges kryesore.

 • Address Autostrada Tiranë - Durrës, km 6, Tiranë 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43176
 • Price: 350€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ43176
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova