Ambient biznesi per qera, ne Bllok, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Blloku, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi per qera, ne Bllok, Tirane.
Blloku, Tirana, Albania.
 • 1,500€/muaj

Description

Jepet ambient biznesi me siperfaqe 134 m2. Eshte i organizuar si 3+1 me 2 tualete dhe 1 ballkon. Me sistem kondicionimi. Ambienti eshte i saporinovuar. Ka vendndodhje shume te mire dhe pamje te lire.

 • Address Blloku, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46816
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ46816
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 134
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla