Ambient biznesi per qera, mbrapa RTSH, Tirane.

 • 1,000€/muaj
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi per qera, mbrapa RTSH, Tirane.
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi i organizuar si 2+1 me siperfaqe te brendshme 100m² me 2 tualete dhe 2 ballkone. Objekt i sapo perfunduar i vitit 2022.

 • Address RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49602
 • Price: 1,000€/muaj
 • Property Type: Apartment, Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ49602
 • Apartment, Zyre
 • Property Type
 • 100
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla