Ambient biznesi me qera te Kompleksi Delijorgji, Tirane

 • 2,300€/muaj
Rruga e Kavajës 110, Tiranë, Albania

Ambient biznesi me qera te Kompleksi Delijorgji, Tirane

Rruga e Kavajës 110, Tiranë, Albania
 • 2,300€/muaj

Overview

Property ID: HZ34170
 • Property Type
 • Bar / Restorant, Prone Biznesi, Dyqan
 • 131
 • m2
 • 52
 • Lot m2

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 131 m2 dhe siperfaqe te shfrytezueshme jashte 52 m2. Lartesia 4.6 m. Me 11 m fasade xhami , i pershtatshem per bar, showroom etj.

 • Address Rruga e Kavajes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34170
 • Price: 2,300€/muaj
 • Land Area: 52 m2
 • Property Type: Bar / Restorant, Prone Biznesi, Dyqan
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 195,000€

Zyra 160m2 te Liqeni Artificial

 • 195,000€
Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Albania
 • 160
 • Prone Biznesi
Details
 • 2,700€/muaj

Jepet me qera ambjent 270 m2 te Rruga e Barrikadave, Tirane

 • 2,700€/muaj
Rruga e Barrikadave, Tirane
 • Baths: 2
 • 270 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 100,000€

Ambient biznesi te Bulevardi Dyrrah, Durres

 • 100,000€
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Bath: 1
 • 93 m2
 • Prone Biznesi, Dyqan
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali