Ambient biznesi me qera, prane Shkolles se Kuqe, Tirane.

 • 1,550€/muaj
8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
Per Qera
Ambient biznesi me qera, prane Shkolles se Kuqe, Tirane.
8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
 • 1,550€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 100 m2 dhe lartesi 4 m. E pershtatshme per klinika dentare, studio arkitekture, bank, zyra etj. Pjese e nje pallati te ri i sapo perfunduar. Buze rruges kryesore.

 • Address 8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43387
 • Price: 1,550€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqan
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ43387
 • Dyqan
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova