Description

Jepet me qera ambjent zyre ne pozicion shume te favorshem. Zyra ka siperfaqe 80 m2, eshte i ndare ne 2 ambjente dhe ka fasade xhami per reklamim. Me 1 tualet dhe kondicioner ne cdo dhome.

  • Address: Sheshi Willson, Tirane
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:50 pm

  • Property ID: 31253
  • Property Size: 80 m2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Zyre
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

400,000€

Shitet ose jepet me qera vile 3-kateshe mbrapa inxhinierise se ndertimit, Tirane

Prane fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë

Beds: 4Baths: 3m2: 297

Vila

Igli Molla

3 vjet ago

400,000€

Beds: 4Baths: 3m2: 297

Vila

3 vjet ago

341,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 170

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

341,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 170

Apartament

2 vjet ago

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania

Apartament

Algerta Coli

12 muaj ago

Apartament

12 muaj ago

500€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

Rruga Faik Konica, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

9 muaj ago

500€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 85

Apartament

9 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Amient 178 m2 me qera prane Ures se Dajlanit, Durres

NEXT PROPERTY

10300 m2 toke ngjitur me rrugen, Farke, Tirane