Ambient 2+1 per qera, prane Fakultetit Ekonomik, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2
Qera

Ambient 2+1 per qera, prane Fakultetit Ekonomik, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • 450€/muaj

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 120 m2. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete me dritare.

 • Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45569
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla