Ambient 130 m2 per qera, Torre Drini, Tirane.

 • 1,400€/muaj
Okazion Per Qera
Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
Okazion Per Qera
Ambient 130 m2 per qera, Torre Drini, Tirane.
Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
 • 1,400€/muaj

Description

Jepet me qera ambient me siperfaqe 130 m2 i pershtatshem per zyra. I organizuar ne 3 ambient, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Kati 7.

 • Address Rruga Abdi Toptani 1001, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42331
 • Price: 1,400€/muaj
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ42331
 • Zyre
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova