Aapartament 2+1 te ish Rajoni Policise, Durres

 • 93,000€
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2
Shitet

Aapartament 2+1 te ish Rajoni Policise, Durres

Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • 93,000€

Description

?Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2.

Apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje te re, i shtruar me parket dhe i mire investuar, ka ballkon qe lidh te gjitha ambientet me njera-tjetren, me pozicion jug-lindje e ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

?Ndodhet ne nje zone shume te mire, prane kopshteve, shkollave, marketeve etj.

 • Address Ish Rajoni Policise, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40289
 • Price: 93,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka