Description

Shitet toke ne majen e kodres me siperfaqe 8200m2, e pershtatshme per shkolle private ose ndertim vilash.

  • Address: Prane Rolling Hills, Tirane
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 22 Shtator, 2018 at 12:04 pm

  • Property ID: 20722
  • Price: 150€/m2
  • Property Size: 8200 m2
  • Property Type: Toke
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,300€/muaj

Jepet me qera dupleks te Ish-Blloku

Rruga Andon Zako Çajupi, Ish-Blloku, Tirane

Beds: 3Baths: 2m2: 250

Apartament

Igli Molla

3 vjet ago

1,300€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 250

Apartament

3 vjet ago

135,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 115

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

135,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 115

Apartament

2 vjet ago

690€/muaj

Ambient per zyra me qera, te Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 100

Igli Molla

1 vit ago

690€/muaj

Beds: 2Baths: 2m2: 100

1 vit ago

500€/muaj

Beds: 2Baths: 2

Apartament

2 vjet ago

500€/muaj

Beds: 2Baths: 2

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1, prane Stadiumit, Durres

NEXT PROPERTY

Apartamente 1+1 dhe 2+1, mbrapa Koralit, Plazh Durres