Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 86.6 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 9. Orientimi lindje.

 • Address: Rruga Jordan Misja perballe Hipotekes, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 9, 2019 at 4:15 pm

 • Property ID: 29943
 • Price: 78,000€
 • Property Size: 86.6 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

500€/muaj

Jepet me qera njesi biznesi, Tirane.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania

m3: 100

Igli Molla

8 muaj ago

500€/muaj

m3: 100

8 muaj ago

58,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Apartament

Regina Barjamaj

2 vjet ago

58,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 68

Apartament

2 vjet ago

129,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 129

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

129,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 129

Apartament

3 vjet ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

Emiljan Peshpali

9 muaj ago

950€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 96.2

Apartament

9 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1, prane TV Klan, Tirane.

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 prane Ures Dajlanit, Plazh Durres