Shitet apartament 2+1, perballe Hipotekes, Tirane.

 • 78,000€
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1, perballe Hipotekes, Tirane.

Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 78,000€

Overview

Property ID: HZ29943
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 86.6
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 86.6 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 9. Orientimi lindje.

 • Address Rruga Jordan Misja perballe Hipotekes, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29943
 • Price: 78,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 800€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, pas Kullave Binjake, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Donika Kastrioti, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 112 m2
 • Apartament
Details
 • 245,000€

Shitet apartament 2+1+1 Rruga e Elbasanit, Tirane

 • 245,000€
Rruga e Elbasanit, mbrapa Lion Park, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 153 m2
 • Apartament
Details
 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 prane stadiumit Dinamo, Tirane

 • 450€/muaj
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 160 m2
 • Apartament
Details
 • 1,100€/m2

Shitet apartament 1+1 prane shkolles se Baletit, Tirane

 • 1,100€/m2
Prane shkolles se Baletit, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 114.45 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali