Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

 • 250,000€
Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania

Shitet biznes Agroturizmi ne mes te natyres, Germenje -Korce.

Leskovik, Bashkia Kolonjë, Korçë County, Southern Albania, 7402, Albania
 • 250,000€

Overview

Property ID: HZ29356
 • Hotel
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 277
 • m2

Description

Shitet Hotel – Bar – Restorant  3 katesh me siperfaqe 277 m2. Hoteli ka 8 dhoma funksionale per klientet, 5 dhoma magazina dhe 4 dhoma per puntoret. Ka nje haur per lopet dhe kuajt. Siperfaqe prej 10’000 m2 toke ku perfshihen  te mbjella, frutore, zone kampingu etj. Eshte zone me strategji turistike dhe e pasur me burime ujore. Ka potencial per zhvillimin e agroturizmit, turizem malor etj.

 • Address Ne Km e  17  Ersek - Leskovik ne mes te pyllit me pisha te Germinjit.
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29356
 • Price: 250,000€
 • Bedrooms: 8
 • Property Type: Hotel
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla
 • Igli Molla
 • +355 69 28 07 746

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 20,000€

Garazh 26 m2, perballe Petro Ninit, Tirane

 • 20,000€
Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
 • 26 m2
 • Parking
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla