Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 178 m2. Super i mobiluar. Ka kuzhine me vete dhe nje dhome ndenje me oxhak. Ka 2 tualete. 1 depo. Kati 7. Orintim jug-lindje. Ka 2 vende parkimi te mbyllura.

 • Address: Rruga Janos Hunyadi,ish Blloku, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 1 Tetor, 2019 at 12:33 pm

 • Property ID: 28636
 • Price: 500,000€
 • Property Size: 178 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

2,200€/m2

Shitet apartament 3+1, prane Liceut Artistik, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

Emiljan Peshpali

4 muaj ago

2,200€/m2

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

4 muaj ago

119€/m2

4500m2 toke perballe Teg-ut

Autostrada Tiranë - Elbasan, Albania

m2: 4500

Toke

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

119€/m2

m2: 4500

Toke

3 vjet ago

120,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

2 vjet ago

120,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

2 vjet ago

150,000€

Apartament 3+1, prane stadiumit Selman Stermasi, Tirane

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 135

Apartament

Emiljan Peshpali

10 muaj ago

150,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 135

Apartament

10 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet vile 3 kateshe me qera, Tirane.

NEXT PROPERTY

Shitet ose jepet me qera vile 2 kateshe,Tirane.