20 hektare toke prane tregut te makinave, Durres

 • 50€/m2
8FVJ+9PC, Durrës, Albania
 • Toke
 • Property Type
 • 200000
 • m2
Qera Shitet

20 hektare toke prane tregut te makinave, Durres

8FVJ+9PC, Durrës, Albania
 • 50€/m2

Description

Shitet ose jepet me qira toke me siperfaqe 20 hektare. Toka ka gjeresi 200 m dhe gjatesi 1000 m.
E pershtateshme per biznes ndertimi, panele diellore etj.

 • Address Rruga Vath Turja, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44966
 • Price: 50€/m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj