2 Super apartamente per shitje, Joy Residence, Tirane.

 • 2,350€/m2
Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
Shitet

2 Super apartamente per shitje, Joy Residence, Tirane.

Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • 2,350€/m2

Description

Shiten 2 apartamente super te mobiluara. Apartamenti 1 me siperfaqe totale 90.31 m2 dhe apartamenti 2 me siperfaqe 113 m2. Organizohen: sallon+kuzhine gatimi , 2 dhoma gjumi dhe tualet. Te mobiluar ne menyre moderne. Kati 3. Pjese e nje residence ku te ofron qetesi, siguri, komoditet etj.

 • Address Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53492
 • Price: 2,350€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova