15’699 m2 toke buze detit, Orikum

 • 100€/m2
Okazion Per Shitje
SH95, Albania
Okazion Per Shitje
15’699 m2 toke buze detit, Orikum
SH95, Albania
 • 100€/m2

Description

Shitet toke truall me siperfaqe 15’699 m2, me gjeresi 60 m dhe gjatesi 250 m. Vetem 150 m nga deti.⁠

 • Address Orikum, Vlore
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39666
 • Price: 100€/m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39666
 • Toke
 • Property Type
 • 15699
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj