Description

Shitet toke 15 dylym me gjeresi 65 m dhe 230 m gjatesi. Me dokumenta te rregullta.

 

Cmimi: 85 milion leke (te vjetra)/ dylymi

  • Address: Mbrapa City Park, Autostrada Tirane Durres
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on Shtator 27, 2019 at 2:10 pm

  • Property ID: 29632
  • Property Size: 15000 m2
  • Property Type: Toke
  • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

155,000€

Shitet apartament 2+1 ,Tirane.

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 117

Apartament

Emiljan Peshpali

9 muaj ago

155,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 117

Apartament

9 muaj ago

130,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 126

Apartament

Eriselda Islamukaj

2 vjet ago

130,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 126

Apartament

2 vjet ago

4,200€/muaj

m2: 286

Prone Biznesi, Dyqan

Emiljan Peshpali

5 muaj ago

4,200€/muaj

m2: 286

Prone Biznesi, Dyqan

5 muaj ago

169,700€

Beds: 2m2: 159

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

169,700€

Beds: 2m2: 159

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament Te Sheshi Willson 1080 euro/m2, Tirane.

NEXT PROPERTY

1000 m2 toke prane San Pietro resort, Gjiri Lalezit