1+1 PËR SHITJE TE SHKOLLA ALI DEMI’ ME ORGANIZIM PERFEKT !

 • 75,000€
Featured Shitet
Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
Featured Shitet

1+1 PËR SHITJE TE SHKOLLA ALI DEMI’ ME ORGANIZIM PERFEKT !

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
 • 75,000€

Overview

Property ID: HZ40564
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72
 • m2

Description

Apartamenti i mirëorganizuar ka sipërfaqe të brendshme (NETO) 72 m2. Në hyrje ka një korridor katror qe shpërndan sallonin me kuzhinën, dhomën e gjumit dhe tualetin. I kompletuar me sistem kondicionimi. Kati i 2.

 • Address Pranë shkollës 'Ali Demi', Rruga Ali Demi, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40564
 • Price: 75,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla