10’000 m2 toke dhe 3 super vila me pamje nga deti, Dhermi

 • 1,500,000€
Shitet New Construction

10’000 m2 toke dhe 3 super vila me pamje nga deti, Dhermi

 • 1,500,000€

Overview

 • Vila, Toke
 • Property Type

Description

Shitet toke me siperfaqe 10.000 m2 sebashku me 3 vila me super pamje nga deti. Me dokumenta te rregullta.

Address

 • Address Siper hotel Splendor, Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Price: 1,500,000€
 • Land Area: 10000 m2
 • Property Type: Vila, Toke
 • Property Status: Shitet, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj