Studio

2 Prona
Sort by:
 • 450€/muaj

Jepet ambient me qera, prane klinikes europiane te syrit, Komune Parisit, Tirane.

 • 450€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Baths: 2
 • 83 m2
 • Prone Biznesi, Zyre, Studio
Details
 • 600€/m2

Gasoniere dhe apartamente per shitje, prane Hotel Bonita te Shkembi Kavajes

 • 600€/m2
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 44 m2
 • Apartament, Studio
Details

Compare listings

Compare