Zyre per qera, Rruga e Kavajes, Tirane.

 • 1,400€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46548
 • Office
 • Property Type
 • 165
 • m2

Description

Jepet me qera zyre me siperfaqe 165 m2 bruto dhe 150 m2 siperfaqe neto. Organizohet ne 4 ambiente ose mund te behet open space. Kati 2. Pjese e nje ndertimi shume cilesore me recepsion dhe kamera sigurie. Hyrje e vecuar e pershtatshme vetem per zyra. Mundesi poste parkimi me qera mujore.

 • Address Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46548
 • Price: 1,400€/muaj
 • Property Type: Office
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova