Vile per shitje te Kompleksi Manderine, prane TEG, Tirane

 • 420,000€
Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, Lundër 1 1045, Albania
For Sale
Rruga Nacionale Tiranë - Elbasan Tiranë, Albania AL, Lundër 1 1045, Albania
 • 420,000€

Overview

Property ID: HZ34343
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 225
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate + 1 kat nentoke, me siperfaqe parcele 168 m2 dhe siperfaqe ndertimi 225 m2. Me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Vila ka oborr te gjelberuar dhe parkim per 2 makina, nentoke. Kompleksi ofron te gjitha komoditetet per nje stil jetese shume te mire, rrethuar nga gjelberimi, qetesia dhe siguria.

 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34343
 • Price: 420,000€
 • Land Area: 168 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj