Vile per shitje te kompleksi “Diell”, Qerret

 • 310,000€
6GC5+565, Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret, Albania
For Sale
6GC5+565, Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret, Albania
 • 310,000€

Overview

Property ID: HZ47744
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 135
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 257 m2 dhe siperfaqe ndertimi 135 m2. Vila eshte pjese e nje kompleksi turistik, e ndodhur mes gjelberimit dhe ajrit te fresket.

 • Address Qerret, Kavaje
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47744
 • Price: 310,000€
 • Land Area: 257 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj