Vile per shitje te Green Coast Resort, Palase

 • 570,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
For Sale
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • 570,000€

Overview

Property ID: HZ47726
 • Villa
 • Property Type
 • 176
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 410 m2 dhe siperfaqe ndertimi 176 m2. Me super pamje nga deti. E mobiluar luks.

 • Address Palase, Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47726
 • Price: 570,000€
 • Land Area: 410 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj