VILE PER SHITJE TE GREEN COAST RESIDENCE, PALASE

 • 540,000€
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
For Sale
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
 • 540,000€

Overview

Property ID: HZ49650
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 150
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 150 m2 dhe siperfaqe toke 300 m2. Vila ndodhet ne rrjeshtin e katert dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi, 2 tualete dhe 2 parkime.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49650
 • Price: 540,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj