Vile per shitje te Gjiri Lalezit

 • 330,000€
Bay of Lalzi, Albania

Overview

Property ID: HZ48272
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 131
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 131 m2, siperfaqe oborri 252 m2 dhe siperfaqe verande 32 m2. Kati perdhe eshte i organizuar ne dhome pritje-kuzhine dhe tualet, ndersa kati i pare ka 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

 • Address Hamallaj, Gjiri i Lalezit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48272
 • Price: 330,000€
 • Land Area: 335 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj