Vile per shitje te Gjiri Lalezit, Durres

 • 365,000€
Gjiri i Lalëzit, Rezervati Rrushkull, Hamallaj, Albania
For Sale
Gjiri i Lalëzit, Rezervati Rrushkull, Hamallaj, Albania
 • 365,000€

Overview

Property ID: HZ47535
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenjeje-ngrënjeje, 2 tualete dhe oborr.
Siperfaqe banimi 155 m2

Siperfaqe oborri 394 m2 

Siperfaqe verande 35 m2

 • Address Gjiri i Lalzit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47535
 • Price: 365,000€
 • Land Area: 394 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj