Vile per shitje prane Hotel Prestige, Golem

 • 330,000€
Mali i Robit, Kavajë, Albania

Overview

Property ID: HZ45673
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 390 m2 dhe siperfaqe ndertimi 116 m2.
Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome pritje, kuzhine, 2 tualete dhe 1 verande.

 • Address Golem, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45673
 • Price: 330,000€
 • Land Area: 390 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj