Vile me qera te Long Hill Residence, Tirane.

 • 2,200€/muaj
Lundër, Albania.

Overview

Property ID: HZ39232
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 198
 • m2

Description

Jepet me qera vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 198 m2 dhe siperfaqe toke te gjelberuar 488 m2. Vila perbehet nga 1 ambient ndenje me dalje ne verande, 1 ambient gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
Residenca Long Hill ofron kushtet per nje jetese sa me komode dhe te sigurt.

 • Address Lundër, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39232
 • Price: 2,200€/muaj
 • Land Area: 488 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj