Vile me pishine dhe pamje nga deti, Kompleksi Kep Merli Sarande

 • 1,600,000€
Rr Sarand, Ksamil, Albania

Overview

Property ID: HZ35380
 • Villa
 • Property Type
 • 250
 • m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe siperfaqe toke 800 m2. Vila ka pishine private dhe pamje nga deti Jon. Pjese e nje kompleksi modern me arkitekture te vecante dhe punime shume cilesore, vila eshte vendi perfekt per pushime perrallore.

 • Address Kep Merli, Ksamil Sarande.
 • City Sarande
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35380
 • Price: 1,600,000€
 • Land Area: 800 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj