Vile me 2500 m2 truall, Farke Tirane

 • 1,100,000€
Farkë, Albania

Overview

Property ID: HZ34724
 • Villa, Land
 • Property Type
 • 1300
 • m2

Description

Shitet vile 5 kate me siperfaqe ndertimi 1300 m2 dhe siperfaqe trualli 2500 m2. Me oborr te gjelberuar dhe pamje nga Liqeni Farkes.

 • Address Farke, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34724
 • Price: 1,100,000€
 • Land Area: 2500 m2
 • Property Type: Villa, Land
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj