Vile me 2 gasoniere per shitje ne Golem, Durres

 • 240,000€
Golem, Albania

Overview

Property ID: HZ44037
 • Villa
 • Property Type
 • 430
 • m2

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 506 m2 dhe siperfaqe ndertimi 430 m2 total. 

Vila eshte 3 kateshe me siperfaqe 137 m2 per dy katet e para dhe nje kat papafingo 65 m2 me 70 m2 verande.

Kati i pare dhe i dyte jane te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 kuzhine te vecuar dhe 1 dhome ndenje. Te mobiluara. Papafingo eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi, tualet dhe sallon-kuzhine. Vila ka edhe 2 gasionere me siperfaqe 25 m2 te krijuara me hyrje-dalje te vecante.

Me ndertim shume cilesor dhe nje investim te konsiderueshem. Me 2 garazhe buze rruge, te cilat mund te perdoren per biznes. Oborr i madh dhe i gjelberuar. Linje elektrike 3 fazore dhe uje 24 ore me sistem te ri. 

Vila ka pus funksional dhe furre tradicionale ne oborr funksional. 

Ka pamje te hapur 360•, ndodhet ne zone te qete dhe familjare dhe pamje qetesuese nga deti. 

 • Address Golem, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44037
 • Price: 240,000€
 • Land Area: 506 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka