Vile mbrapa shkolles Bajram Curri, Plazh Durres

 • 280,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ38337
 • Villa
 • Property Type
 • 10
 • Bedrooms
 • 10
 • Bathrooms
 • 205
 • m2

Description

Shesim super vile 2 kate me siperfaqe trualli 744 m2 dhe siperfaqe ndertimi 205 m2.
Ne katin e pare vila eshte e organizuar ne 6 dhoma dhe 6 tualete, te cilat perdoren per biznes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 dhome pritje, 1 dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi dhe 4 tualete.

Me ballkon rrethues. Me kondicioner. Totalisht e mobiluar.
Vila disponon oborr te madh, kopesht te gjelberuar me peme e bime te ndryshme dhe i mirembajtur. Ka vend parkimi deri ne 5 makina.
Gjithashtu ne oborr vila ka edhe nje dhome te vecuar, e pershtatshme per perdorime te ndryshme.

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38337
 • Price: 280,000€
 • Land Area: 744 m2
 • Bedrooms: 10
 • Bathrooms: 10
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka