Vile luksoze per qera, Green Coast Resort, Palase.

 • 27,000€/muaj
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
For Rent
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • 27,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ47574
 • Villa
 • Property Type

Description

Jepet vile luksoze me qera mujore. E mobiluar ne menyre moderne. Vila eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe ka nje verande e cila te ofron pamje fantastike te detit. Pjese e nje prej resorteve me te mira qe te fal komoditet, siguri dhe qetesi.

 • Address Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania.
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47574
 • Price: 27,000€/muaj
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj