Vile individuale standarte per shitje, San Nicolas Resort & Residence, Palase, Dhermi. 

 • 640,000€
Palasë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46891
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 220
 • m2

Description

Pozicionohet përgjithësisht ne qendër te resortit me nje kuote te larte nga niveli i detit, afër zonës se rekreacionit. Kjo vile zotëron nje sipërfaqe ndërtimi 220 m2 dhe perbehet nga livingroom, ambienti i gatimi i veçuar me nje pamje fantastike nga deti, 3 dhoma gjumi, pishina individuale.
Sipërfaqja e katit përdhe eshte 115 m2 ku eshte organizuar ambienti i ditës: livingroom, ambienti i gatimit, 2 tualete. Siperfaqja e katit te pare eshte 105 m2, ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës, 2 tualete dhe dalje ne ballkon, me pamje nga deti.
Sipërfaqja e truallit eshte 500 m2.

 • Address Palasë, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46891
 • Price: 640,000€
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj