VILE INDIVIDUALE PER SHITJE, NE MJULL-BATHORE, TIRANE

 • 380,000€
Mjull Bathore, Albania
 • House, Villa
 • Property Type
 • 230
 • m2

Overview

Property ID: HZ49383
 • House, Villa
 • Property Type
 • 230
 • m2

Description

Siperfaqe ndertimi 230 m2
Siperfaqe oborri 306 m2
Kati -1: ambjent ndenje, dhome gjumi, dhome teknike dhe tualet.
Kati perdhe: ambient ndenje, kuzhinë e vecuar + ngrënie, dhomë gjumi, tualet me dritare.
Kati 1: dhomë matrimoniale + tualet+ garderobe + ballkon, dhomë gjumi + tualet me dritare dhe verande.
Tuba per sistem ngrohje-ftohje me Chiller.
Fasade e termoizoluar me sistem kapote grafiato.
Tarrace me 7 shtresa
Xhama tripleks termik
Instalimet elektrike jane me kabull kundra zjarrit, instalimet hidraulike me kolektro me linja të dedikuara dhe autoverse që gjithmonë e mban të karikuar ujin e ngrohtë.
-Panel diellor me bolitor/auto-reverse
-Pus per mbledhjen e ujerave nentokesor
-Sistem kamerash 
-2 Poste parkimi
-Fare pranë qendrës tregtare Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetem 15 minuta nga qendra e Tiranës.

 • Address Mjull Bathore, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49383
 • Price: 380,000€
 • Land Area: 306 m2
 • Property Type: House, Villa
 • Property Status: For Sale, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla