Vile elitare per shitje, San Pietro, Gjiri Lalezit.

 • 945,000€
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
For Sale
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
 • 945,000€

Overview

Property ID: HZ35056
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 504
 • m2

Description

Shitet vile elitare është e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve dhe ka lidhje më të afërt  me plazhin.
Vila Elitare ka një sipërfaqe në total 504.3 m2, e cila është e ngritur në dy kate plus verandë në katin e sipërm. Kati përdhe përbëhet nga ambienti i ditës, kuzhina dhe një dhomë gjumi. Kati i parë përbëhet nga 4 dhoma gjumi dhe një verandë e madhe në katin e dytë (ku mund të organizohet për pjesë Jacuzzi).
Kati përdhe zotëron  një sipërfaqe 176.5 m2.
Kati i parë  ka një siperfaqe 213.2 m2,  nga të cilat sipërfaqja e verandës është 17.3m2.
Kati i dytë ka sipërfaqe 114.6 m2, nga të cilat sipërfaqe verande është 81.6 m2.  98.9 m2 është sipërfaqe verande.

 • Address Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres.
 • City Gjiri Lalezit
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35056
 • Price: 945,000€
 • Bedrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla