Vile Elitare per shitje, San Nicolas Resort & Residence, Palase, Dhermi.

 • 1,300,000€
Palasë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46885
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 440
 • m2

Description

Pozicionohet në vije te pare te ndërtimit dhe eshte vila me e madhe dhe me luksoze qe nga sipërfaqja dhe gjithë facelitetet qe ofron vila. Kjo vile zotëron nje sipërfaqe ndërtimi 440 m2 dhe perbehet nga 5 dhoma gjumi, 4 tualete, livingroom dhe ambienti i gatimit i veçuar me nje pamje fantastike nga deti dhe pishine individuale e viles. Sipërfaqja e katit përdhe eshte 245 m2 ku eshte organizuar ambienti i ditës , livingroom, ambient gatimi ,ambienti teknik, 2 tualete.
Siperfaqja e katit te pare eshte 175 m2, ku eshte organizuar i gjithë ambjenti i natës plus 2 tualete dhe dalje ne ballkon, me pamje nga deti.
Sipërfaqja e truallit e kësaj vile eshte 1000 m2.

 • Address Palasë, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46885
 • Price: 1,300,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Villa
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj